REGISTRACE

1. kolo ČERNÁ HORA CUP



Den: 23.03.2019 | kapacita: 13/13

Squad 01 dopoledne 9,00 - 12,00 hod

 
Veronika Tvrdoňová, Petr Šebo , Lukas Mach, Radim Maděránek, Jiří Krupa, Zuzana Koutná, Patrik Kamenský, Jiří Kaluža, Jakub Chaloupka, Jaroslava Hartmannová, Pavel Busolín, Tomas Bousa, Jan Bednář,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 23.03.2019 | kapacita: 13/13

Squad 02 dopoledne 9,00 - 12,00 hod

 
František Satrapa, Petr Pijáček, Jiří Pícha, Dalibor Mika, Karel Lety st. , Karel Lety ml. , Radim Legierski, Miroslav Kameníček, Luboš Hübner, Petr Halama, Radim Grohol, David Gazda, Roman Barák,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 23.03.2019 | kapacita: 13/13

Squad 03 dopoledne 9,00 - 12,00 hod

 
Miroslav Zemánek, Martin Stejskal, Václavík Rostislav, Markéta Prečanová, Luboš Němec, Miroslav Lopour, Martin Kubza, Karel Kubík, Antonín Král, Milan Bublák, Martin Bublák, Radovan Boček, Michal Apolenář,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 23.03.2019 | kapacita: 13/13

Squad 04 dopoledne 9,00 - 12,00 hod

 
Petr Vaďura, Petr Šmíd, Hynek Šindler, Martin Šatník, Pavel Šafář, Přemysl Slanina, Pavel Rozehnal, Jarda Lakosil , Radomír Kvasnica, Petr Jurásek, Marián Hejda, Petr Čapka, Robert Brázda,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 23.03.2019 | kapacita: 13/13

Squad 05 odpoledne 12,30 - 16,00 hod

 
Rostislav Zálejský, Draha Zálejská, Libor Vítek, Josef Šamalík, Pavel Svoboda, Michal Říha, Petr Richter, Michal Radkovič, Miroslav Malach, Jiří Laburda, Petr Kozak, Jan Jurák, Jiří Běhal,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 23.03.2019 | kapacita: 13/13

Squad 06 odpoledne 12,30 - 16,00 hod

 
Miloslav Zajíček, Jaroslav Vašut, Daniel Svojanovský, Filip Rangotis, Josef Plch, Petr Novák, Michal Neumann, Antonin Navrátil, Jindřich Mařák, Milan Kraus, Jaroslav Knápek, Jiří Gabriel, Josef Baier,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 23.03.2019 | kapacita: 13/13

Squad 07 odpoledne 12,30 - 16,00 hod

 
Josef Vopařil, Vaclav Šalplachta, Pavel Slováček, Nikola Rudinská , Lumír Konvičný, Ružena Konvičná, Michal Jurda, Petr Holyszewski, Jiří Holiš, Lubomir Dostal, Lubomir Černy, Jarda Batek, Pavel Bálek,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 23.03.2019 | kapacita: 13/13

Squad 08 odpoledne 12,30 - 16,00 hod

 
Jaroslav Václavík, Zdenek Novotný, Martin Navratil, Jiří Jedlička, Jakub Jedlička, Pavel Hůlka, Radek Houšť, Miloš Hořínek, Zdeněk Heneš, Milan Hanak, Zdeněk Filak, Zdeňka Čápová, Jaromír Bezděk,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod







Created by Radek Ohanka © 2016