REGISTRACE

2. kolo CHC 2021 (3 stages, minimální počet nábojů 80)

Startovné: 300,- Kč (Platba pouze převodem na účet - číslo účtu: 1028542295/6100, do Zprávy pro příjemce uveďte celé jméno a příjmení.)

Startovné uhraďte tak, aby platba proběhla do 7 dnů od registrace. V případě neuhrazení startovného do 7 dnů, bude Vaše registrace smazána. Startovné je přenosné na jiného závodníka. Při platbě za více závodníků uveďte pouze jedno jméno a o platbě informujte pořadatele emailem (klic.karel@tiscali.cz).



Den: 18.06.2021 | kapacita: 20/13

Squad 00 - Prematch - pátek odpoledne 14:00

 
Jaroslav Vašut, Věra Švrčková, Petr Švrček, Jan Ševčík, Martin Navrátil , Karel Mučka, Pavel Malík, Jaroslav Knápek, Karel Klíč, Vojta Kaprál, Petr Gába, Jaroslav David, Zdeněk Balej,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 01 - dopoledne 08:30

 
Josef Rakušan, Daniel Kretek, František Hudeček , David Gazda, Pavel Busolín,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 02 - dopoledne 08:30

 
Radim Legierski, Martin Kubza, Karel Kubík RO, Karel Kubík ml RO, Luboš Hübner,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 03 - dopoledne 08:30

 
Miloslav Zajíček, Josef Šamalík, Milan Růžička, Michal Neumann, Jiří Kaluža,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 04 - dopoledne 10:00

 
Lukáš Vrábel, Petra Vachoušková, Dušan Janošek, Michal Hrtánek, Roman Barák,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 05 - dopoledne 10:00

 
Markéta Prečanová, Miroslav Mlynský, Jaroslav Lakosil, Petr Jurasek , Robert Brázda ,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 06 - dopoledne 10:00

 
Pavel Slováček, Otto Kukula, Petr Kozák, Jakub Jedlička, Jiří Jedlička,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 07 - dopoledne 11:30

 
Jaroslav Václavík, František Satrapa, Miroslav Peša, Jaroslav Peša, Jiří Holiš,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 08 - dopoledne 11:30

 
Lubomír Topolovský , Stanislav Mudrich , Veronika Friedrichová, Lubomír Dostál , Pavel Bálek,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/6

Squad 09 - dopoledne 11:30

 
Josef Vopařil, Rostislav Václavík, Josef Rakušan ml., Josef Rakušan ml., Jiří Pícha, Karel Letý st.,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 10 - odpoledne 13:00

 
Honza Vorlíček, Daniel Slavík, Michal Radkovič, Eda Musil, Ladislav Čapka,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 11 - odpoledne 13:00

 
Zdeněk Slivečka, Aleš Procházka, Antonín Navrátil, Lubomír Černý, Jan Bednář,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 12 - odpoledne 13:00

 
Lukáš Vrábel, Otto Kukula, Adam Kočárek , Petr Holyszewski, Jiří Gabriel,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/4

Squad 13 - odpoledne 14:30

 
Veronika Tvrdoňová, Radim Riedel, Tomáš Pecha, Lukas Michlicek,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 14 - odpoledne 14:30

 
Lukáš Vlček , Jakub Špeta, Pavel Konvalina, Tomáš Klvaňa , Ondřej jurásek,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod


Den: 19.06.2021 | kapacita: 5/5

Squad 15 - odpoledne 14:30

 
Petr Sebo, Jiří Krupa, Zuzana Koutná, Tomáš Bouša, Juliana Aliaga,

Kontrolní kód (opište níže)*:
 kontrolni kod







Created by Radek Ohanka © 2016